BEFARD

Zaawansowane technologicznie mini żurawie i zdalnie sterowane manipulatory montażowe

Jesteśmy polską marką specjalizującą się w produkcji mini żurawi gąsienicowych, manipulatorów zdalnie sterowanych i żurawi HDS oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie przeładunku i załadunku towarów.

Do głównej gamy produktów naszej marki należą żurawie przeładunkowe typu HDS na samochody dostawcze o ładowności do 3,5 t, samochody ciężarowe i przyczepy samochodowe, a także maszyny do transportu oraz montażu szkła – manipulatory, mini dźwigi oraz chwytaki próżniowe. Nasze maszyny już w fazie produkcji poddawane są szeregowi testów wytrzymałościowych i jakościowych. Każdy żuraw oraz robot marki BEFARD spełnia wymogi dyrektywy maszynowej i opatrzony jest znakiem CE.

Naszą misją jest dostarczanie użytkownikom bezkompromisowych, dostosowanych do potrzeb rozwiązań w dziedzinie załadunku i transportu towarów.

Produkowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysokim stopniem użyteczności i wytrzymałością, a także korzystnym stosunkiem ceny do jakości. BEFARD to niezawodny partner dla wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność, funkcjonalność, wydajność!

+48 33 821 96 92