Iveco • Żurawie przeładunkowe i chwytaki

Iveco Daily to lekkie samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 7,0 ton.

Iveco Daily to lekkie samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 7,0 ton, produkowane w wielu krajach przez koncern IVECO SpA. Żurawie typu HDS marki BEFARD serii BF montowane na samochody Iveco, zarówno na busy jak i modele powyżej 3,5 t DMC, to jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań załadowczych.

Iveco Daily ma napęd na tylną oś, co jest szczególnie istotne przy dużym obciążeniu samochodu. Podstawowym atutem Iveco Daily jest możliwość zamontowania przystawki odbioru mocy na skrzyni biegów (PTO), która może w sposób optymalny zasilać żurawia BEFARD zarówno w wersji mniejszej jednoramiennej, jak i we wszystkich wersjach dwuramiennych.

Iveco Daily dzięki wzmocnionej konstrukcji ramy jest samochodem przeznaczonym do ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Dlatego też potrzebuje mocnego urządzenia załadowczego, takiego jak żurawie hydrauliczne BEFARD, które podołają największym wyzwaniom. Model Iveco Daily cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Ponad to Iveco ma rozbudowaną sieć serwisów oraz ze względu na dużą popularność samochodu łatwo dostępne części zmienne. Z tego właśnie wynika popularność zestawu BEFARD + samochód Iveco.

+48 33 821 96 92