WYNAJEM CHWYTAKÓW PRÓŻNIOWYCH

WYNAJEM CHWYTAKÓW PRÓŻNIOWYCH

Oferujemy wynajem:

  • chwytaków próżniowych
  • chwytaków do płyt warstwowych

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wynajmu naszych urządzeń prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 533 664 566

 

 Wynajem chwytaków próżniowych do powierzchni gładkich

 

Chwytak próżniowy BEFARD XP 600:

Chwytak próżniowy BEFARD XP 600 jest kompatybilny z żurawiami wszelkich marek.
Jego uniwersalność oraz prostota działania sprawia, że montaż przeszkleń na wysokościach staje się łatwiejszy oraz przyjemniejszy. Posiada regulację kąta nachylenia w stosunku do ziemi oraz regulowany obrót z blokadą co 45⁰. Posiada również indywidualną konfigurację przyssawek, bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Sprawdza się przy montażach na większych wysokościach oraz przy załadunku i rozładunku z wykorzystaniem żurawi przeładunkowych HDS. Maksymalny udźwig 600 kg dostępny jest na każdej wysokości. Maksymalna wysokość pracy uzależniona jest od żurawia, na którym chwytak jest zainstalowany. Wykorzystując chwytak próżniowy BEFARD XP 600 można zdjąć ładunek z samochodu i od razu przenieść go w miejsce montażu, nawet na wysokości. Wykorzystanie chwytaka próżniowego BEFARD XP 600 zwiększa bezpieczeństwo pracy oraz skraca czas pracy na placu budowy.

PLIKI DO POBRANIA:

Ogólne warunki umowy najmu  PDF (475 KB)
Karta produktu BEFARD XP PDF (771 KB)
HDS oświadczenie wynajem PDF (136 KB)

Chwytak próżniowy do płyt warstwowych BEFARD XR 500:

Chwytak próżniowy do płyt warstwowych BEFARD XR 500 służy do przenoszenia paneli mocowanych poziomo, pionowo bądź ukośnie, konstrukcji szkieletowych – głównie metalowych oraz okładzin elewacyjnych z pływ warstwowych – o minimalnej grubości 40 mm i maksymalnej grubości 250 mm.

Maksymalne obciążenie chwytaka próżniowego XR 500 jest uzależnione od ilości oraz rodzaju zastosowanych przyssawek i ich zdolności do przenoszenia ładunku. Przy 8 przyssawkach dołączonych do zestawu wynosi ono 600 kg.

Dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji chwytak próżniowy do płyt warstwowych BEFARD XR 500 stworzony jest do pracy w różnych warunkach. jest przeznaczony do przenoszenia, podnoszenia oraz montażu paneli ściennych do długości ok. 15 m., paneli dachowych do długości ok. 20 m. oraz innych paneli, np. o profilu sinusoidalnym(specjalnie dostosowane przyssawki)

Chwytak próżniowy BEFARD XR 500 wyposażony jest dodatkowo we wskaźnik naładowania baterii oraz zintegrowane urządzenie do pomiaru próżni. W przypadku słabego poziomu podciśnienia informuje na o tym ostrzeżenie głosowe.

PLIK DO POBRANIA:

Ogólne warunki umowy najmu PDF (475 KB)
Karta Produktu XR 500 PDF (256 KB)
HDS oświadczenie wynajem PDF (136 KB)