Windy załadowcze

BEFARD WR to seria 4 siłownikowych aluminiowych wind załadowczych przeznaczonych do montażu na samochodach dostawczych oraz ciężarowych wszystkich marek.

Windy załadowcze BEFARD serii WR to rozwiązanie w dziedzinie współczesnej logistyki. Platformy załadowcze BEFARD gwarantują szybki i sprawny załadunek oraz rozładunek różnego rodzaju towaru.

Lekkie 4 siłownikowe windy hydrauliczne są najpopularniejszymi urządzeniami tego typu. Prosta budowa oraz lekka rama pozwalają zamontować windę załadowczą BEFARD na każdym samochodzie dostawczym, również na tych z krótkim tylnym zwisem.

 

 

Wytrzymała oraz solidnie wykonana platforma windy załadowczej BEFARD pozwala na podnoszenie ładunków o masie 750 kg już w podstawowej wersji urządzenia.

Niewielka masa własna windy samochodowej BEFARD nie ogranicza ładowności pojazdu, na którym montowane jest urządzenie.

 

Na wysoką jakość wind załadowczych BEFARD składa się między innymi wykonanie windy w oparciu o komponenty wyłącznie renomowanych producentów.

W zależności o konkretnej konfiguracji windy załadowcze BEFARD mogą być dostosowane również do nietypowych pojazdów oraz wyposażone w szereg dodatkowych udogodnień.

Bogate wyposażenie opcjonalne obejmuje m.in.

  • Sterowanie z pilota
  • Sterowanie nożne
  • Lampy ostrzegawcze
  • Listwy roll stop

oraz wiele innych.

Firma BEFARD oferuje niezawodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów windy samochodowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Windy załadowcze marki BEFARD są bardzo atrakcyjnymi cenowo windami załadowczymi dostępnymi na polskim rynku, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Istnieje możliwość zakupu windy załadowczej BEFARD wraz z montażem na pojeździe oraz rejestracją urządzenia w Urzędzie Dozoru Technicznego.

 

Kontakt z działem handlowym:

tel. +48 602 555 044

tel. +48 664 166 422

tel. +48 608 543 342

 

PLIKI DO POBRANIA:

Karta produktu – Winda BEFARD WR 750 PDF (2281 KB)

Karta produktu – Winda BEFARD WR 1000 PDF (2241 KB)

Katalog zdjęć wind załadowczych BEFARD PDF (5847 KB)