Branża okienna

Mini Żuraw na gąsienicy BEFARD TB:

Kolejnym świetnym rozwiązaniem do Ciebie jest seria BEFARD TB – Mini żurawie na gąsienicy to przyszłość branży okiennej.

Wyróżniają się zwrotnością i mobilnością, poradzą sobie praktycznie w każdym terenie co czyni je bardzo skutecznymi oraz niezawodnymi urządzeniami.

Pomimo kompaktowej budowy(Szerokość 880 mm ) charakteryzują się wysoką stabilnością i mogą podnosić nawet bardzo ciężkie ładunki.

Co najważniejsze Mini żurawie BEFARD TB są sterowane całkowicie radiowo oraz posiadają zasilanie spalinowe oraz elektryczne(hybryda)!

 

 

Robot montażowy BEFARD XC:

Szukasz urządzenia, którym będziesz mógł podnosić i montować ciężkie okna i szyby w terenie,  w hali, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku?

Oto idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Próżniowy robot montażowy BEFARD XC  przeznaczony jest do prac związanych z montażem szyb, okien, blach, oraz wszelkich powierzchni gładkich.

Robotem BEFARD możesz pracować zarówno na placu budowy jak i na płaskiej powierzchni

Szerokość urządzenia pozwala bez problemu przejechać przez standardowy otwór drzwiowy, co umożliwia jego pracę wewnątrz budynków.

 

Chwytak próżniowy BEFARD XP:

Chwytaki próżniowe marki BEFARD są dostępne w wielu wariantach udźwigowych nawet do 900 kg. Kompatybilne z wszystkimi markami żurawi HDS posiadają dwa niezależne obwody próżniowe.

Dostępne w wielu kolorach chwytaki BEFARD XP posiadają również manualny obrót o 360 stopni oraz blokadę przy każdym obrocie o 90 stopni. Do całego zestawu dokładamy również pilot zdalnego sterowania do odpuszczania próżni co zapewnia komfort i bezpieczeństwo!