Branża okienna

Mini Żuraw na gąsienicy BEFARD TB:

Kolejnym świetnym rozwiązaniem do Ciebie jest seria BEFARD TB – Mini żurawie na gąsienicy to przyszłość branży okiennej.

Wyróżniają się zwrotnością i mobilnością, poradzą sobie praktycznie w każdym terenie co czyni je bardzo skutecznymi oraz niezawodnymi urządzeniami.

Pomimo kompaktowej budowy(Szerokość 880 mm ) charakteryzują się wysoką stabilnością i mogą podnosić nawet bardzo ciężkie ładunki.

Co najważniejsze Mini żurawie BEFARD TB są sterowane całkowicie radiowo oraz posiadają zasilanie spalinowe oraz elektryczne(hybryda)!

 

 

Robot montażowy BEFARD XC:

Szukasz urządzenia, którym będziesz mógł podnosić i montować ciężkie okna i szyby w terenie,  w hali, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku?

Oto idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Próżniowy robot montażowy BEFARD XC  przeznaczony jest do prac związanych z montażem szyb, okien, blach, oraz wszelkich powierzchni gładkich.

Robotem BEFARD możesz pracować zarówno na placu budowy jak i na płaskiej powierzchni

Szerokość urządzenia pozwala bez problemu przejechać przez standardowy otwór drzwiowy, co umożliwia jego pracę wewnątrz budynków.

 

Chwytak próżniowy BEFARD XP:

Chwytaki próżniowe marki BEFARD są dostępne w wielu wariantach udźwigowych nawet do 900 kg. Kompatybilne z wszystkimi markami żurawi HDS posiadają dwa niezależne obwody próżniowe.

Dostępne w wielu kolorach chwytaki BEFARD XP posiadają również manualny obrót o 360 stopni oraz blokadę przy każdym obrocie o 90 stopni. Do całego zestawu dokładamy również pilot zdalnego sterowania do odpuszczania próżni co zapewnia komfort i bezpieczeństwo!

 

Karty produktów urządzeń dla branży okiennej – pliki do pobrania:

 

KATALOG OKIENNY PDF (24 576 KB)

 

BEFARD SPIDER PDF (4096 KB)

 

BEFARD TB PDF (2048 KB)

 

BEFARD XC PDF (5120 KB)

 

BEFARD XF PDF (2048 KB)

 

BEFARD XJ PDF (1024 KB)

 

BEFARD XGR PDF (2048 KB)

 

BEFARD XP PDF (3072 KB)