O nas

BEFARD polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przeładunku i załadunku towarów. Do głównej gamy produktów marki BEFARD nalezą żurawie przeładunkowe typu HDS na samochody dostawcze o ładowności do 3,5 t, samochody ciężarowe oraz przyczepy samochodowe.

W ofercie BEFARD jest również szeroka gama hydraulicznego osprzętu roboczego tj. różnego typu łyżki wielofunkcyjne i chwytaki do recyklingu oraz urządzenia próżniowe, takie jak roboty montażowe na kołach i podwoziu gąsienicowym czy chwytaki do szkła.

Wszystkie produkty marki BEFARD to urządzenia dostosowane do wymogów rynku europejskiego. Maszyny BEFARD w fazie produkcji poddawane są szeregowi testów wytrzymałościowych i jakościowych. Każdy żuraw marki BEFARD spełnia wymogi dyrektywy maszynowej i opatrzony jest znakiem CE.
Misją firmy BEFARD jest dostarczanie użytkownikom bezkompromisowych rozwiązań w dziedzinie załadunku i transportu towarów. Produkty BEFARD charakteryzują się wysokim stopniem użyteczności i wytrzymałością.

Produkty BEFARD cechują się niezwykle korzystnym stosunkiem ceny do wydajności i jakości. BEFARD to niezawodny partner dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, niezawodność, funkcjonalność, wydajność i oszczędność.

 

Nasze produkty cieszą się nie małą popularnością, o czym świadczą między innymi poniższe artykuły z branży. Zachęcamy do lektury.

https://www.truck.pl/pl/article/1267/mini-%C5%BCurawie-z-polskiej-fabryki-niezast%C4%85pione-w-pracach-monta%C5%BCowych-na-budowie%2c4

https://dzwignice.info/baza-wiedzy/aktualnosci/pierwszy-polski-mini-zuraw-befard-tb

 

PLIK DO POBRANIA:

OWU zamówienia PDF (106 KB)

Katalog okienny  PDF (24 576 KB)

BEFARD katalog kamieniarski (PDF 2048 KB)