O nas

BEFARD polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przeładunku i załadunku towarów. Do głównej gamy produktów marki BEFARD nalezą żurawie przeładunkowe typu HDS na samochody dostawcze o ładowności do 3,5 t oraz samochody ciężarowe.

W ofercie BEFARD jest również szeroka gama hydraulicznego osprzętu roboczego tj. różnego typu łyżki wielofunkcyjne i chwytaki do recyklingu.

Wszystkie produkty marki BEFARD to urządzenia dostosowane do wymogów rynku europejskiego. Maszyny BEFARD w fazie produkcji poddawane są szeregowi testów wytrzymałościowych i jakościowych. Każdy żuraw marki BEFARD spełnia wymogi dyrektywy maszynowej i opatrzony jest znakiem CE.
Misją firmy BEFARD jest dostarczanie użytkownikom bezkompromisowych rozwiązań w dziedzinie załadunku i transportu towarów. Produkty BEFARD charakteryzują się wysokim stopniem użyteczności i wytrzymałością.

Produkty BEFARD cechują się niezwykle korzystnym stosunkiem ceny do wydajności i jakości. BEFARD to niezawodny partner dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, niezawodność, funkcjonalność, wydajność i oszczędność.

 

PLIK DO POBRANIA:

Katalog realizacji BEFARD PDF (4780 KB)

OWU zamówienia PDF (106 KB)

Katalog osprzętu próżniowego  PDF ( 3527KB)

Katalog dla branży okiennej BEFARD  PDF (20418 KB)